Skip to content

Nasza oferta

Współpraca z HubLinker jest bezpłatna i nie wiąże się z żadnymi kosztami stałymi związanymi m.in. z: analizą biznesowa potencjału i konkurencyjności Twoich produktów, ich wielojęzycznym wystawieniem i promocją na platformach zagranicznych, aktualizacją aukcji, obsługą Klientów i zamówień czy organizacją logistyki wysyłek. Po każdej, pojedynczej sprzedaży na platformach europejskich, składamy zamówienia na poszczególne produkty u Ciebie po uzgodnionych wcześniej cenach. HubLinker sprzedaje Twoje produkty z dodatkową marżą, którą wcześniej uzgadniamy, respektując Twoją strategię cenową dotyczącą minimalnych lub maksymalnych cen detalicznych na poszczególnych rynkach. Działamy w dwóch modelach: dropshippingowym oraz komisowym.

1. Dropshipping

W tym modelu HubLinker zajmuje się kompleksowo wielojęzycznym wystawieniem produktów; aktualizacją cen i stanów magazynowych wszystkich aukcji; promocją sprzedaży; obsługą: Klientów, zamówień, zwrotów i reklamacji oraz organizacją logistyki kurierskiej. Wysyłka realizowana jest bezpośrednio z Twojego magazynu. HubLinker pracuje w modelu success fee i zarabia wyłącznie na dodatkowej marży dodanej do uzgodnionych z Tobą cen dropshippingowych, po każdej pojedynczej sprzedaży.

Cechy modelu dropshipping

Produkty

Ty przygotowujesz produkty do sprzedaży (zdjęcia, nazwy, opisy produktów i ich parametry). 

Ceny

Udostępniasz informacje o cenach i stanach magazynowych w postaci plików XML lub CSV, w czym HubLinker chętnie Ci pomoże. 

Wysyłka

Pakujesz i przekazujesz produkt kurierowi zorganizowanemu przez HubLinker’a lub wysyłasz własną firmą kurierską.

Chcesz sprzedawać w modelu dropshipping?

Dropshipping stanowi narzędzie, dzięki któremu zmaksymalizujesz zyski przy minimalizacji kosztów wprowadzenia nowych produktów na zewnętrzne marketplace'y.

2. Umowa komisowa

W modelu komisowym HubLinker przejmuje dodatkowo wszystkie aktywności związane z logistyką magazynową, m.in. magazynowanie, kompletowanie zamówień, obsługę logistyczną zwrotów i reklamacji. Oferujemy kompleksowy fulfilment całego procesu realizacji zamówień klientów. Warunki współpracy w tym modelu są ustalane indywidualnie.

Cechy modelu komisowego

Magazyn

Twoim zadaniem w tym modelu jest wybranie i przesłanie produktów do naszego magazynu centralnego. 

Sprzedaż

Kompleksowo przygotujemy produkty do sprzedaży on-line, możemy wykonać zdjęcia, opisy i zdefiniować niezbędne parametry produktów.

Chcesz sprzedawać w modelu komisowym?

Dostarcz produkty do naszego magazynu a my zajmiemy się resztą. Cały proces sprzedaży (fulfilment), wysyłki i obsługi klienta realizowany jest przez HubLinkera.

Porównanie modelu komisowego i dropshippingu

Poznaj różnice między ofertą komisową a dropshippingiem.

Zadania które wykonujemy:

Dropshipping

Zorganizujemy najwaniejsze zadania

Umowa komisowa

Wykonamy wszystko zamiast Ciebie

Przygotowanie feed'ów produktowych

Tłumaczenie treści (nazw, opisów i paramterów)

Wystawienie produktów na platformach

Promocja sprzedaży

Aktualizacja cen i stanów magazynowych

Obsługa Klinetów i zamówień

Opłacanie zamówień u Producenta

Wysyłka

Obsługa logistyczna zwrotów i reklamacji

Zacznij więcej zarabiać na sprzedaży on-line

Dołącz do europejskiego rynku e-commerce